De gratis Advertentie site van Groningen en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Groningen en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Sport en Fitness
  3. Voetbal
ID: 1358

Driehoeksborstels voor het onderhoud van kunstgras

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

MW machines
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Voor het onderhoud van kunstgras en tennisvelden leveren we diverse typen driehoeksbezems welke inzetbaar zijn voor het dagelijkse onderhoud van uw veld/baan. De borstels zijn voorzien van een zwaar gegalvaniseerd frame met loopwielen (voor het handmatig wegzetten) en worden geleverd met een kettingaankoppeling of driepuntsuitvoering.

De borstels zijn geschikt voor het gebruik achter een zware zitmaaier, quad of auto. We leveren onze bezems in de volgende uitvoeringen:

Blauwe driehoeksbezem
Met deze bezem kunt u elk type kunstgras vegen en deze wordt veel ingezet bij voetbalvelden. De bezem heeft een zogenaamde holle bezetting waardoor hij nooit infill ( zand, rubber ) meeneemt, ook niet onder natte omstandigheden. De diameter van de haren is 3 mm en zichtbare lengte is 12,5 cm.

De blauwe driehoeksbezem is een stugge bezem die het zand of rubber diep los haalt en de kunstgrasvezel weer lift (dus tegengaan van liggende vezels). Het frame is voorzien van 3 bezemelement van elk 150 cm lang (ook werkbreedte).


Gele driehoeksbezem tennis, korfbal en hockey
Voor zand ingestrooide velden gebruiken we een gele driehoekbezem, deze bezem wordt vaak ingezet bij tennis, korfbal en hockeyvelden. De gele bezem is minder agressief dan de blauwe bezem en heeft meer dunnere haren van 2,2 mm in doorsmede welke 12,5 cm lang zijn.

De Gele driehoeksbezem is voorzien van 3 bezemelementen van elk 150 cm lang (ook werkbreedte). Bezem heeft een hogere bezetting dan de blauwe bezem maar een dunnere inplant (2,2 mm dik).

We leveren onze MW machines werktuigen via dealers door het hele land, vraag uw dealer naar de Tecma rotorkopeggen!

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy